Your search results

O nás

Vaša spokojnosť je naším úspechom. Pracovať v realitnej kancelárii si vyžaduje veľku zodpovednosť a trpezlivosť. Našim cieľom je ukázať klientom naozajstný záujem o ich potreby, vytvorenie pokoja a bezpečnosti počas celého procesu spolu s hodnotami ako sú ľudskosť, úprimnosť, profesionalita a spravodlivosť. Aby sme našim klientom vedeli byť skutočne nápomocní je dôležité vytvoriť si vzájomnú dôveru. O to viac pri sprostredkovaní predaja, kúpy či prenájmu nehnuteľností, kde ide o veľké zmeny vo vašom živote. Touto výzvou Vás chceme sprevádzať a pomôcť Vám nájsť to najlepšie riešenie a odbremeniť Vás od všetkého čo na Vás v realitnom svete číha.

Tomáš Schneider, zakladateľ

Naša cesta začala..

Náš tím vznikol vďaka spoločným hodnotám, ktoré nás spájajú a vášne pre službu, ktorú Vám ponúkame. Maklérstvo, realitné právo, marketing, manažment či financie sú oblastí, na ktoré sa špecializujeme a táto práca nás napĺňa a baví. Najväčšiu odmenou pre nás je práve Vaša spokojnosť. Od úplneho začiatku sa neustále snažíme hľadať spôsoby ako Vám ešte viac pomôcť a poskytnúť Vám to čo potrebujete a hľadáte. 

Naši realitní makléri

Staráme sa o spokojnosť klientov vo všetkých oblastiach realitného trhu.

Tomáš Schneider

Realitný maklér

Anna Mária Schneiderová

Marketingové oddelenie

Spokojní klienti

Spokojní klient je dôvodom prečo sa oplatí robiť každú službu profesionálne a kvalitne.
M. BELIANČÍN
Dobrý deň pán Schneider. Aj touto cestou by som sa vám chcel veľmi pekne poďakovať za veľmi profesionálny a korektný prístup pri sprostredkovaní predaja mojej nehnuteľnosti. Vážim si že naša, aj keď iba ústna dohoda bola z vašej strany do bodky splnená. Prajem vám všetko dobré a verím že budete mať ešte veľa spokojných klientov akým som bol ja.
M. MALINA
Ďakujem za profesionálny prístup, ochotu a služby, ktoré mi pán Schneider poskytol.
M. MAJTÁNIK
Pán Schneider, ešte raz vám úprimne ďakujem za perfektný a profesionálny prístup ohľadom predaja môjho pozemku. Za zvýraznenie stoji aj fakt, že som mal kedykoľvek vždy aktuálne informácie o postupe predaja.

Napíšte nám

Neváhajte nás kontaktovať

Compare Listings