NA PREDAJ / Luxusný rodinný dom s panoramatickým výhľadom v obci Hôrky

455 000 €
Obľúbené
Your search results

Základné informácie

  • Aktualizované:
  • 8 apríla, 2024
  • 145 m2

Ponúkame na predaj jedinečnú novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite, v obci Hôrky / Žilina. Tento dvojpodlažný dom s vynikajúcou dispozíciou poskytuje ideálny základ pre pohodlné a komfortné bývanie v tesnom spojení s prírodou. Výraznou charakteristikou tohto domu je jeho strešná terasa s ovládateľným prístreškom, ponúkajúca fascinujúci panoramatický výhľad na okolitú krajinu.

Celková výmera oploteného pozemku dosahuje 512,51 m2 jeho súčasťou je pripravený priestor na parkovanie, záhradný domček, terasy i dostatok miesta pre zeleň. Podlahová plocha spolu 145 m2 + 60 m2 strešná terasa. Inžinierske siete (elektrika a voda) na pozemku, žumpa a 2 zberne zásobníky na dažďovú vodu Dispozícia domu je dobre premyslená.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba so šatníkom, technická miestnosť s WC a priestorom pre práčku a sušičku, kuchyňa, jedáleň a obývací priestor s krbom. Odtiaľ je priamy vstup na južne orientovanú terasu, ktorá je ideálnym miestom na relax a oddych. Na hornom poschodí sa nachádzajú 3 priestranné izby, pričom hlavná spálňa má vlastný balkón a šatník. Kúpeľňa je veľkorysá s naplánovanou vaňou, sprchovým kútom, dvojumývadlom a WC. Na poschodí sa nachádza externé schodisko, ktoré vedie na pochôdznu terasu s elektricky ovládanou pergolou.

Tento dom je pre klientov, ktorí si uvedomujú hodnotu miesta, kvalitu stavby a pohodlie bývania. Jeho murovaná konštrukcia, kvalitné hliníkové okná a prevedenie hrubej stavby poskytujú novým majiteľom možnosť prispôsobiť si interiér podľa vlastných predstáv a potrieb. Ideálna poloha v obklopení prírodou len pár kilometrov od centra mesta Žilina sľubuje pokojné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Cena tejto nehnuteľnosti je 455 000 eur.
Dom sa predáva ako holodom. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť! V prípade záujmu o bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0917 861 816

Mesto:
Area:
Štát:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google Maps
ID nehnuteľnosti: 19593
Cena: 455 000 €
Úžitková plocha: 145 m2
Veľkosť pozemku: 512 m2
Structure Type: Nedostupné
Floors No: Nedostupné
Other Features
Nezariadený

Podobné

22
Na predaj
Kompletná rekonštrukcia

PREDAJ / Krásny, novozrekonštruovaný rodinný...

374 990 €
Exkluzívne na predaj novozrekonštruovaný rodinný dom hneď vedľa centra Žiliny na Škultétyh ...
Exkluzívne na predaj novozrekonštruovaný rodinný dom hneď vedľa centra Žiliny na Škultétyho ulici. Úžitkova plocha ...
32 180 m2

Tomáš Schneider

Realitný maklér

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421 917 861 816‬ WhatsApp
  • Hypotekárna kalkulačka

Compare Listings

Tomáš Schneider